购买 SV8012VTP | SV8012VTP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SV8012VTP
SV8012VTP
SV8012VTP
仅供参考
零件编号 SV8012VTP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 HT SCR 800V 12A TO251
送货服务
SV8012VTP参数
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)-
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)-
电流 - 开状态(It(AV))(Max)-
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电流 - 保持(Ih)(最大)-
当前 - 关闭状态(最大)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)-
SCR类型-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
SV8012VTP Packaging
Insepction
SV8012VTP FAQ
  • 1. How to order SV8012VTP on Heisener?
  • 3. Are the SV8012VTP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SV8012VTP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SV8012VTP.
SV8012VTP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。