购买 SUP75P05-08-E3 | SUP75P05-08-E3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SUP75P05-08-E3
SUP75P05-08-E3
SUP75P05-08-E3
仅供参考
零件编号 SUP75P05-08-E3
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET P-CH 55V 75A TO220AB
送货服务
SUP75P05-08-E3参数
制造商Vishay Siliconix
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列TrenchFET®
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)55 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C75A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs225 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds8500 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3.7W (Ta), 250W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs8mOhm @ 30A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-220AB
包/箱TO-220-3
SUP75P05-08-E3 Packaging
Insepction
SUP75P05-08-E3 FAQ
  • 1. How to order SUP75P05-08-E3 on Heisener?
  • 3. Are the SUP75P05-08-E3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SUP75P05-08-E3?
SUP75P05-08-E3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。