购买 SUM90N08-6M2P-E3 | SUM90N08-6M2P-E3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SUM90N08-6M2P-E3
SUM90N08-6M2P-E3
SUM90N08-6M2P-E3
仅供参考
零件编号 SUM90N08-6M2P-E3
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET N-CH 75V 90A D2PAK
送货服务
SUM90N08-6M2P-E3参数
制造商Vishay Siliconix
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)75 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C90A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)-
Vgs(th)(Max)@Id4.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs115 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds4620 pF @ 30 V
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs6.2mOhm @ 20A, 10V
工作温度-
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-263 (D2PAK)
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
SUM90N08-6M2P-E3 Packaging
Insepction
SUM90N08-6M2P-E3 FAQ
  • 1. How to order SUM90N08-6M2P-E3 on Heisener?
  • 3. Are the SUM90N08-6M2P-E3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SUM90N08-6M2P-E3?
SUM90N08-6M2P-E3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。