购买 SUM70101EL-GE3 | SUM70101EL-GE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SUM70101EL-GE3
SUM70101EL-GE3
SUM70101EL-GE3
仅供参考
零件编号 SUM70101EL-GE3
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET P-CH 100V 120A TO263
送货服务
SUM70101EL-GE3参数
ECAD
系列TrenchFET®
FET类型P-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C120A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs190 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds7000 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)375W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs10.1mOhm @ 30A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
SUM70101EL-GE3 Packaging
Insepction
SUM70101EL-GE3 FAQ
  • 1. How to order SUM70101EL-GE3 on Heisener?
  • 3. Are the SUM70101EL-GE3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SUM70101EL-GE3?
SUM70101EL-GE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。