购买 SUD50N04-8M8P-4BE3 | SUD50N04-8M8P-4BE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SUD50N04-8M8P-4BE3
SUD50N04-8M8P-4BE3
SUD50N04-8M8P-4BE3
仅供参考
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET N-CH 40V 14A/50A DPAK
送货服务
SUD50N04-8M8P-4BE3参数
系列TrenchFET®
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)40 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C14A (Ta), 50A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs56 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2400 pF @ 20 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)3.1W (Ta), 48.1W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs8.8mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
SUD50N04-8M8P-4BE3 Packaging
Insepction
SUD50N04-8M8P-4BE3 FAQ
  • 1. How to order SUD50N04-8M8P-4BE3 on Heisener?
  • 3. Are the SUD50N04-8M8P-4BE3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SUD50N04-8M8P-4BE3?
SUD50N04-8M8P-4BE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。