购买 SUD35N10-26P-BE3 | SUD35N10-26P-BE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SUD35N10-26P-BE3
SUD35N10-26P-BE3
SUD35N10-26P-BE3
仅供参考
零件编号 SUD35N10-26P-BE3
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET N-CH 100V 12A/35A DPAK
送货服务
SUD35N10-26P-BE3参数
系列TrenchFET®
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C12A (Ta), 35A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)7V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id4.4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs47 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2000 pF @ 12 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)8.3W (Ta), 83W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs26mOhm @ 12A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
SUD35N10-26P-BE3 Packaging
Insepction
SUD35N10-26P-BE3 FAQ
  • 1. How to order SUD35N10-26P-BE3 on Heisener?
  • 3. Are the SUD35N10-26P-BE3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SUD35N10-26P-BE3?
SUD35N10-26P-BE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。