购买 SUD15N15-95-BE3 | SUD15N15-95-BE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SUD15N15-95-BE3
SUD15N15-95-BE3
SUD15N15-95-BE3
仅供参考
零件编号 SUD15N15-95-BE3
制造商 Vishay Siliconix
描述 MOSFET N-CH 150V 15A DPAK
送货服务
SUD15N15-95-BE3参数
制造商Vishay Siliconix
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列TrenchFET®
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)150 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C15A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)6V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs25 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds900 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2.7W (Ta), 62W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs95mOhm @ 15A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包TO-252AA
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
SUD15N15-95-BE3 Packaging
Insepction
SUD15N15-95-BE3 FAQ
  • 1. How to order SUD15N15-95-BE3 on Heisener?
  • 3. Are the SUD15N15-95-BE3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SUD15N15-95-BE3?
SUD15N15-95-BE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。