购买 STTH60RQ06WL | STTH60RQ06WL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STTH60RQ06WL
STTH60RQ06WL
STTH60RQ06WL
仅供参考
零件编号 STTH60RQ06WL
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE GEN PURP 600V 60A DO247 LL
送货服务
STTH60RQ06WL参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)60A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If2.95 V @ 60 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)65 ns
电流 - 反向泄漏@Vr80 µA @ 600 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包DO-247 LL
工作温度 - 结175°C (Max)
STTH60RQ06WL Packaging
Insepction
STTH60RQ06WL FAQ
  • 1. How to order STTH60RQ06WL on Heisener?
  • 3. Are the STTH60RQ06WL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STTH60RQ06WL?
STTH60RQ06WL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。