购买 STTH60RQ06-M2Y | STTH60RQ06-M2Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STTH60RQ06-M2Y
STTH60RQ06-M2Y
STTH60RQ06-M2Y
仅供参考
零件编号 STTH60RQ06-M2Y
制造商 STMicroelectronics
描述 BRIDGE RECT 600V 60A ACEPACK
数据表
封装 -
ECAD
库存 234 piece(s)
送货服务
STTH60RQ06-M2Y参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)60 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If2.95 V @ 30 A
电流 - 反向泄漏@Vr80 µA @ 600 V
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱9-SMD Module
供应商设备包ACEPACK SMIT
STTH60RQ06-M2Y Packaging
Insepction
STTH60RQ06-M2Y FAQ
  • 1. How to order STTH60RQ06-M2Y on Heisener?
  • 3. Are the STTH60RQ06-M2Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STTH60RQ06-M2Y?
STTH60RQ06-M2Y 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。