购买 STTH30M06SPF | STTH30M06SPF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STTH30M06SPF
STTH30M06SPF
STTH30M06SPF
仅供参考
零件编号 STTH30M06SPF
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE GEN PURP 600V 30A TO3PF
送货服务
STTH30M06SPF参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If3.8 V @ 30 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)35 ns
电流 - 反向泄漏@Vr60 µA @ 600 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-3P-3 Full Pack
供应商设备包TO-3PF
工作温度 - 结175°C (Max)
STTH30M06SPF Packaging
Insepction
STTH30M06SPF FAQ
  • 1. How to order STTH30M06SPF on Heisener?
  • 3. Are the STTH30M06SPF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STTH30M06SPF?
STTH30M06SPF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。