购买 STTH15RQ06DY | STTH15RQ06DY数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STTH15RQ06DY
STTH15RQ06DY
STTH15RQ06DY
仅供参考
零件编号 STTH15RQ06DY
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
送货服务
STTH15RQ06DY参数
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)600 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If2.95 V @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)50 ns
电流 - 反向泄漏@Vr20 µA @ 600 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-2
供应商设备包TO-220AC
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
STTH15RQ06DY Packaging
Insepction
STTH15RQ06DY FAQ
  • 1. How to order STTH15RQ06DY on Heisener?
  • 3. Are the STTH15RQ06DY price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STTH15RQ06DY?
STTH15RQ06DY 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。