购买 STPST8H100SF | STPST8H100SF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPST8H100SF
STPST8H100SF
STPST8H100SF
仅供参考
零件编号 STPST8H100SF
制造商 STMicroelectronics
描述 100 V, 8 A POWER SCHOTTKY TRENCH
送货服务
STPST8H100SF参数
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)8A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If695 mV @ 8 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr17 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包TO-277A (SMPC)
工作温度 - 结175°C
STPST8H100SF Packaging
Insepction
STPST8H100SF FAQ
  • 1. How to order STPST8H100SF on Heisener?
  • 3. Are the STPST8H100SF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPST8H100SF?
STPST8H100SF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。