购买 STPST2H100ZF | STPST2H100ZF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPST2H100ZF
STPST2H100ZF
STPST2H100ZF
仅供参考
零件编号 STPST2H100ZF
制造商 STMicroelectronics
描述 100 V, 2 A POWER SCHOTTKY TRENCH
送货服务
STPST2H100ZF参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)2A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If805 mV @ 2 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr2.7 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123F
工作温度 - 结175°C
STPST2H100ZF Packaging
Insepction
STPST2H100ZF FAQ
  • 1. How to order STPST2H100ZF on Heisener?
  • 3. Are the STPST2H100ZF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPST2H100ZF?
STPST2H100ZF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。