购买 STPST15H100SBYTR | STPST15H100SBYTR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPST15H100SBYTR
STPST15H100SBYTR
STPST15H100SBYTR
仅供参考
零件编号 STPST15H100SBYTR
制造商 STMicroelectronics
描述 AUTOMOTIVE 100 V, 15 A, DPAK POW
送货服务
STPST15H100SBYTR参数
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If740 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr28 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
STPST15H100SBYTR Packaging
Insepction
STPST15H100SBYTR FAQ
  • 1. How to order STPST15H100SBYTR on Heisener?
  • 3. Are the STPST15H100SBYTR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPST15H100SBYTR?
STPST15H100SBYTR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。