购买 STPST15H100SB-TR | STPST15H100SB-TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPST15H100SB-TR
STPST15H100SB-TR
STPST15H100SB-TR
仅供参考
零件编号 STPST15H100SB-TR
制造商 STMicroelectronics
描述 100 V, 15 A, DPAK POWER SCHOTTKY
送货服务
STPST15H100SB-TR参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If740 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr28 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
工作温度 - 结175°C
STPST15H100SB-TR Packaging
Insepction
STPST15H100SB-TR FAQ
  • 1. How to order STPST15H100SB-TR on Heisener?
  • 3. Are the STPST15H100SB-TR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPST15H100SB-TR?
STPST15H100SB-TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。