购买 STPSC30G12WLY | STPSC30G12WLY数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPSC30G12WLY
STPSC30G12WLY
STPSC30G12WLY
仅供参考
零件编号 STPSC30G12WLY
制造商 STMicroelectronics
描述 AUTOMOTIVE 1200 V, 30 A SILICON
数据表
封装 -
ECAD
库存 540 piece(s)
送货服务
STPSC30G12WLY参数
ECAD
系列-
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 30 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr225 µA @ 1200 V
电容@ Vr,F2272pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包DO-247 LL
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
STPSC30G12WLY Packaging
Insepction
STPSC30G12WLY FAQ
  • 1. How to order STPSC30G12WLY on Heisener?
  • 3. Are the STPSC30G12WLY price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPSC30G12WLY?
STPSC30G12WLY 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。