购买 STPSC20H12WL | STPSC20H12WL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPSC20H12WL
STPSC20H12WL
STPSC20H12WL
仅供参考
零件编号 STPSC20H12WL
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE SIL CARB 1.2KV 20A DO247
送货服务
STPSC20H12WL参数
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 20 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr120 µA @ 1200 V
电容@ Vr,F1650pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱DO-247-2 (Straight Leads)
供应商设备包DO-247
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
STPSC20H12WL Packaging
Insepction
STPSC20H12WL FAQ
  • 1. How to order STPSC20H12WL on Heisener?
  • 3. Are the STPSC20H12WL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPSC20H12WL?
STPSC20H12WL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。