购买 STPSC20G12WLY | STPSC20G12WLY数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPSC20G12WLY
STPSC20G12WLY
STPSC20G12WLY
仅供参考
零件编号 STPSC20G12WLY
制造商 STMicroelectronics
描述 AUTOMOTIVE 1200 V, 20A POWER SCH
数据表
封装 -
ECAD
库存 600 piece(s)
送货服务
STPSC20G12WLY参数
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr150 µA @ 1.2 kV
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包DO-247 LL
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
STPSC20G12WLY Packaging
Insepction
STPSC20G12WLY FAQ
  • 1. How to order STPSC20G12WLY on Heisener?
  • 3. Are the STPSC20G12WLY price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPSC20G12WLY?
STPSC20G12WLY 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。