购买 STPSC16H065AW | STPSC16H065AW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPSC16H065AW
STPSC16H065AW
STPSC16H065AW
仅供参考
零件编号 STPSC16H065AW
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE SIL CARB 650V 16A TO247-3
数据表
封装 -
ECAD
库存 360 piece(s)
送货服务
STPSC16H065AW参数
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)650 V
电流 - 平均整流(Io)16A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.75 V @ 16 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr140 µA @ 650 V
电容@ Vr,F750pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247-3
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
STPSC16H065AW Packaging
Insepction
STPSC16H065AW FAQ
  • 1. How to order STPSC16H065AW on Heisener?
  • 3. Are the STPSC16H065AW price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPSC16H065AW?
STPSC16H065AW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。