购买 STPSC15H12WL | STPSC15H12WL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPSC15H12WL
STPSC15H12WL
STPSC15H12WL
仅供参考
零件编号 STPSC15H12WL
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE SIL CARB 1.2KV 15A DO247
送货服务
STPSC15H12WL参数
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 15 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr90 µA @ 1200 V
电容@ Vr,F1200pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱DO-247-2 (Straight Leads)
供应商设备包DO-247
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
STPSC15H12WL Packaging
Insepction
STPSC15H12WL FAQ
  • 1. How to order STPSC15H12WL on Heisener?
  • 3. Are the STPSC15H12WL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPSC15H12WL?
STPSC15H12WL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。