购买 STPSC10C065RY | STPSC10C065RY数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPSC10C065RY
STPSC10C065RY
STPSC10C065RY
仅供参考
零件编号 STPSC10C065RY
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE SIL CARBIDE 650V 10A I2PAK
送货服务
STPSC10C065RY参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)650 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 650 V
电容@ Vr,F480pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-262-3 Long Leads, I2PAK, TO-262AA
供应商设备包I2PAK
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
STPSC10C065RY Packaging
Insepction
STPSC10C065RY FAQ
  • 1. How to order STPSC10C065RY on Heisener?
  • 3. Are the STPSC10C065RY price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPSC10C065RY?
STPSC10C065RY 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。