购买 STPS6M100SF | STPS6M100SF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPS6M100SF
STPS6M100SF
STPS6M100SF
仅供参考
零件编号 STPS6M100SF
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 6A TO277A
送货服务
STPS6M100SF参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)6A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr35 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包TO-277A (SMPC)
工作温度 - 结175°C (Max)
STPS6M100SF Packaging
Insepction
STPS6M100SF FAQ
  • 1. How to order STPS6M100SF on Heisener?
  • 3. Are the STPS6M100SF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPS6M100SF?
STPS6M100SF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。