购买 STPS3H100UFN | STPS3H100UFN数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPS3H100UFN
STPS3H100UFN
STPS3H100UFN
仅供参考
零件编号 STPS3H100UFN
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMAFLAT
送货服务
STPS3H100UFN参数
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If760 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1.5 mA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱DO-221AA, SMB Flat Leads
供应商设备包SMBflat
工作温度 - 结-40°C ~ 175°C
STPS3H100UFN Packaging
Insepction
STPS3H100UFN FAQ
  • 1. How to order STPS3H100UFN on Heisener?
  • 3. Are the STPS3H100UFN price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPS3H100UFN?
STPS3H100UFN 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。