购买 STPS10M120SF | STPS10M120SF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STPS10M120SF
STPS10M120SF
STPS10M120SF
仅供参考
零件编号 STPS10M120SF
制造商 STMicroelectronics
描述 DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277A
送货服务
STPS10M120SF参数
ECAD
系列ECOPACK®2
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)120 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If820 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr25 µA @ 120 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-277, 3-PowerDFN
供应商设备包TO-277A (SMPC)
工作温度 - 结-
STPS10M120SF Packaging
Insepction
STPS10M120SF FAQ
  • 1. How to order STPS10M120SF on Heisener?
  • 3. Are the STPS10M120SF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STPS10M120SF?
STPS10M120SF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。