购买 STM32L151VBT6ATR | STM32L151VBT6ATR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STM32L151VBT6ATR
STM32L151VBT6ATR
STM32L151VBT6ATR
仅供参考
零件编号 STM32L151VBT6ATR
制造商 STMicroelectronics
描述 IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
送货服务
STM32L151VBT6ATR参数
ECAD
系列STM32L1
核心处理器ARM® Cortex®-M3
核心尺寸32-Bit Single-Core
速度32MHz
连接I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB
外设Cap Sense, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
I / O数量83
程序内存大小128KB (128K x 8)
程序存储器类型FLASH
EEPROM大小4K x 8
RAM大小32K x 8
电压 - 电源(Vcc / Vdd)1.65V ~ 3.6V
数据转换器A/D 24x12b; D/A 2x12b
振荡器类型Internal
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱100-LQFP
供应商设备包100-LQFP (14x14)
STM32L151VBT6ATR Packaging
Insepction
STM32L151VBT6ATR FAQ
  • 1. How to order STM32L151VBT6ATR on Heisener?
  • 3. Are the STM32L151VBT6ATR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STM32L151VBT6ATR?
STM32L151VBT6ATR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。