购买 STM32L071RZH6TR | STM32L071RZH6TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STM32L071RZH6TR
STM32L071RZH6TR
STM32L071RZH6TR
仅供参考
零件编号 STM32L071RZH6TR
制造商 STMicroelectronics
描述 IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64TFBGA
送货服务
STM32L071RZH6TR参数
核心尺寸32-Bit Single-Core
速度32MHz
连接I2C, IrDA, SPI, UART/USART
外设Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
I / O数量50
程序内存大小192KB (192K x 8)
程序存储器类型FLASH
EEPROM大小6K x 8
RAM大小20K x 8
电压 - 电源(Vcc / Vdd)1.65V ~ 3.6V
数据转换器A/D 15x12b
振荡器类型Internal
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱64-TFBGA
供应商设备包64-TFBGA (5x5)
STM32L071RZH6TR Packaging
Insepction
STM32L071RZH6TR FAQ
  • 1. How to order STM32L071RZH6TR on Heisener?
  • 3. Are the STM32L071RZH6TR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STM32L071RZH6TR?
STM32L071RZH6TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。