购买 STM32G031C8T3TR | STM32G031C8T3TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STM32G031C8T3TR
STM32G031C8T3TR
STM32G031C8T3TR
仅供参考
零件编号 STM32G031C8T3TR
制造商 STMicroelectronics
描述 IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
送货服务
STM32G031C8T3TR参数
ECAD
系列STM32G0
核心处理器ARM® Cortex®-M0+
核心尺寸32-Bit Single-Core
速度64MHz
连接I2C, IrDA, LINbus, SPI, SmartCard, UART/USART
外设Brown-out Detect/Reset, DMA, I2S, POR, PWM, WDT
I / O数量44
程序内存大小64KB (64K x 8)
程序存储器类型FLASH
EEPROM大小-
RAM大小8K x 8
电压 - 电源(Vcc / Vdd)1.7V ~ 3.6V
数据转换器A/D 19x12b SAR
振荡器类型External, Internal
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱48-LQFP
供应商设备包48-LQFP (7x7)
STM32G031C8T3TR Packaging
Insepction
STM32G031C8T3TR FAQ
  • 1. How to order STM32G031C8T3TR on Heisener?
  • 3. Are the STM32G031C8T3TR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STM32G031C8T3TR?
STM32G031C8T3TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
Quick Inquiry
STM32G031C8T3TR
联系我们
STM32G031C8T3TR QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM