购买 STM32F031K6T7TR | STM32F031K6T7TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STM32F031K6T7TR
STM32F031K6T7TR
STM32F031K6T7TR
仅供参考
零件编号 STM32F031K6T7TR
制造商 STMicroelectronics
描述 IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32LQFP
送货服务
STM32F031K6T7TR参数
ECAD
系列STM32F0
核心处理器ARM® Cortex®-M0
核心尺寸32-Bit Single-Core
速度48MHz
连接I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
外设DMA, I2S, POR, PWM, WDT
I / O数量25
程序内存大小32KB (32K x 8)
程序存储器类型FLASH
EEPROM大小-
RAM大小4K x 8
电压 - 电源(Vcc / Vdd)2V ~ 3.6V
数据转换器A/D 13x12b
振荡器类型Internal
工作温度-40°C ~ 105°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱32-LQFP
供应商设备包32-LQFP (7x7)
STM32F031K6T7TR Packaging
Insepction
STM32F031K6T7TR FAQ
  • 1. How to order STM32F031K6T7TR on Heisener?
  • 3. Are the STM32F031K6T7TR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STM32F031K6T7TR?
STM32F031K6T7TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
Quick Inquiry
STM32F031K6T7TR
联系我们
STM32F031K6T7TR QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM