购买 STM32F031K6T6TR | STM32F031K6T6TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STM32F031K6T6TR
STM32F031K6T6TR
STM32F031K6T6TR
仅供参考
零件编号 STM32F031K6T6TR
制造商 STMicroelectronics
描述 Linear IC's
送货服务
STM32F031K6T6TR参数
制造商STMicroelectronics
类别集成电路(IC) - 嵌入式 - 微控制器
封装-
ECAD
系列STM32F0
核心处理器ARM® Cortex®-M0
核心尺寸32-Bit
速度48MHz
连接I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
外设DMA, I2S, POR, PWM, WDT
I / O数量27
程序内存大小32KB (32K x 8)
程序存储器类型FLASH
EEPROM大小-
RAM大小4K x 8
电压 - 电源(Vcc / Vdd)2V ~ 3.6V
数据转换器A/D 13x12b
振荡器类型Internal
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱32-LQFP
供应商设备包32-LQFP (7x7)
STM32F031K6T6TR Packaging
Insepction
STM32F031K6T6TR FAQ
  • 1. How to order STM32F031K6T6TR on Heisener?
  • 3. Are the STM32F031K6T6TR price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STM32F031K6T6TR?
STM32F031K6T6TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
STM32F031K6T6TR
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
STM32F031K6T6TR QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM