购买 STL35N75LF3 | STL35N75LF3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STL35N75LF3
STL35N75LF3
STL35N75LF3
仅供参考
零件编号 STL35N75LF3
制造商 STMicroelectronics
描述 MOSFET N-CH 75V 32A POWERFLAT
送货服务
STL35N75LF3参数
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)75 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C32A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs7.5 nC @ 4.5 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds800 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)50W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs25mOhm @ 4A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包PowerFlat™ (3.3x3.3)
包/箱8-PowerVDFN
STL35N75LF3 Packaging
Insepction
STL35N75LF3 FAQ
  • 1. How to order STL35N75LF3 on Heisener?
  • 3. Are the STL35N75LF3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STL35N75LF3?
STL35N75LF3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。