购买 STGYA50M120DF3 | STGYA50M120DF3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGYA50M120DF3
STGYA50M120DF3
STGYA50M120DF3
仅供参考
零件编号 STGYA50M120DF3
制造商 STMicroelectronics
描述 IGBT TRENCH FS 1200V 100A MAX247
送货服务
STGYA50M120DF3参数
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.2V @ 15V, 50A
力量 - 最大535 W
开关能量2mJ (on), 3.2mJ (off)
输入类型Standard
门电荷194 nC
Td(开/关)@ 25°C38ns/258ns
测试条件600V, 50A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)325 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包MAX247™
STGYA50M120DF3 Packaging
Insepction
STGYA50M120DF3 FAQ
  • 1. How to order STGYA50M120DF3 on Heisener?
  • 3. Are the STGYA50M120DF3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGYA50M120DF3?
STGYA50M120DF3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。