购买 STGWT15H60F | STGWT15H60F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGWT15H60F
STGWT15H60F
STGWT15H60F
仅供参考
零件编号 STGWT15H60F
制造商 STMicroelectronics
描述 TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT H SE
送货服务
STGWT15H60F参数
ECAD
系列H
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)600 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)30 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)60 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 15A
力量 - 最大115 W
开关能量136µJ (on), 207µJ (off)
输入类型Standard
门电荷81 nC
Td(开/关)@ 25°C24.5ns/118ns
测试条件400V, 15A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-3P-3, SC-65-3
供应商设备包TO-3P
STGWT15H60F Packaging
Insepction
STGWT15H60F FAQ
  • 1. How to order STGWT15H60F on Heisener?
  • 3. Are the STGWT15H60F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGWT15H60F?
STGWT15H60F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。