购买 STGWA80H65DFBAG | STGWA80H65DFBAG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGWA80H65DFBAG
STGWA80H65DFBAG
STGWA80H65DFBAG
仅供参考
零件编号 STGWA80H65DFBAG
制造商 STMicroelectronics
描述 AUTOMOTIVE-GRADE TRENCH GATE FIE
送货服务
STGWA80H65DFBAG参数
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)120 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)240 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 80A
力量 - 最大535 W
开关能量3.26mJ (on), 2.33mJ (off)
输入类型Standard
门电荷453 nC
Td(开/关)@ 25°C-/360ns
测试条件400V, 80A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)64 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247 Long Leads
STGWA80H65DFBAG Packaging
Insepction
STGWA80H65DFBAG FAQ
  • 1. How to order STGWA80H65DFBAG on Heisener?
  • 3. Are the STGWA80H65DFBAG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGWA80H65DFBAG?
STGWA80H65DFBAG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。