购买 STGWA50IH65DF | STGWA50IH65DF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGWA50IH65DF
STGWA50IH65DF
STGWA50IH65DF
仅供参考
零件编号 STGWA50IH65DF
制造商 STMicroelectronics
描述 TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT 650
送货服务
STGWA50IH65DF参数
ECAD
系列IH
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)150 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 50A
力量 - 最大300 W
开关能量284µJ (off)
输入类型Standard
门电荷158 nC
Td(开/关)@ 25°C-/260ns
测试条件400V, 50A, 22Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247 Long Leads
STGWA50IH65DF Packaging
Insepction
STGWA50IH65DF FAQ
  • 1. How to order STGWA50IH65DF on Heisener?
  • 3. Are the STGWA50IH65DF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGWA50IH65DF?
STGWA50IH65DF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。