购买 STGWA30IH65DF | STGWA30IH65DF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGWA30IH65DF
STGWA30IH65DF
STGWA30IH65DF
仅供参考
零件编号 STGWA30IH65DF
制造商 STMicroelectronics
描述 TRENCH GATE FIELD-STOP 650 V, 30
数据表
封装 -
ECAD
库存 240 piece(s)
送货服务
STGWA30IH65DF参数
ECAD
系列IH
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)60 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)90 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.05V @ 15V, 30A
力量 - 最大180 W
开关能量123µJ (off)
输入类型Standard
门电荷80 nC
Td(开/关)@ 25°C-/200ns
测试条件400V, 30A, 22Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247 Long Leads
STGWA30IH65DF Packaging
Insepction
STGWA30IH65DF FAQ
  • 1. How to order STGWA30IH65DF on Heisener?
  • 3. Are the STGWA30IH65DF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGWA30IH65DF?
STGWA30IH65DF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。