购买 STGWA30H65DFB | STGWA30H65DFB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGWA30H65DFB
STGWA30H65DFB
STGWA30H65DFB
仅供参考
零件编号 STGWA30H65DFB
制造商 STMicroelectronics
描述 IGBT
送货服务
STGWA30H65DFB参数
ECAD
系列HB
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)60 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)120 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 30A
力量 - 最大260 W
开关能量382µJ (on), 293µJ (off)
输入类型Standard
门电荷149 nC
Td(开/关)@ 25°C46ns/146ns
测试条件400V, 30A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)140 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247 Long Leads
STGWA30H65DFB Packaging
Insepction
STGWA30H65DFB FAQ
  • 1. How to order STGWA30H65DFB on Heisener?
  • 3. Are the STGWA30H65DFB price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGWA30H65DFB?
STGWA30H65DFB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。