购买 STGWA20IH65DF | STGWA20IH65DF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGWA20IH65DF
STGWA20IH65DF
STGWA20IH65DF
仅供参考
零件编号 STGWA20IH65DF
制造商 STMicroelectronics
描述 TRENCH GATE FIELD-STOP 650 V, 20
数据表
封装 -
ECAD
库存 108 piece(s)
送货服务
STGWA20IH65DF参数
ECAD
系列IH
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)40 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)60 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.05V @ 15V, 20A
力量 - 最大159 W
开关能量110µJ (off)
输入类型Standard
门电荷56 nC
Td(开/关)@ 25°C-/120ns
测试条件400V, 20A, 22Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247 Long Leads
STGWA20IH65DF Packaging
Insepction
STGWA20IH65DF FAQ
  • 1. How to order STGWA20IH65DF on Heisener?
  • 3. Are the STGWA20IH65DF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGWA20IH65DF?
STGWA20IH65DF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。