购买 STGW60H65DFB-4 | STGW60H65DFB-4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGW60H65DFB-4
STGW60H65DFB-4
STGW60H65DFB-4
仅供参考
零件编号 STGW60H65DFB-4
制造商 STMicroelectronics
描述 IGBT
送货服务
STGW60H65DFB-4参数
ECAD
系列HB
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)80 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)240 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 60A
力量 - 最大375 W
开关能量346µJ (on), 1.161mJ (off)
输入类型Standard
门电荷306 nC
Td(开/关)@ 25°C65ns/261ns
测试条件400V, 60A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)60 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-4
供应商设备包TO-247-4
STGW60H65DFB-4 Packaging
Insepction
STGW60H65DFB-4 FAQ
  • 1. How to order STGW60H65DFB-4 on Heisener?
  • 3. Are the STGW60H65DFB-4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGW60H65DFB-4?
STGW60H65DFB-4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。