购买 STGD25N36LZAG | STGD25N36LZAG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STGD25N36LZAG
STGD25N36LZAG
STGD25N36LZAG
仅供参考
零件编号 STGD25N36LZAG
制造商 STMicroelectronics
描述 DISCRETE
送货服务
STGD25N36LZAG参数
ECAD
系列-
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)350 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)25 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)50 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.25V @ 4V, 6A
力量 - 最大150 W
开关能量-
输入类型Logic
门电荷25.7 nC
Td(开/关)@ 25°C1.1µs/7.4µs
测试条件-
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
STGD25N36LZAG Packaging
Insepction
STGD25N36LZAG FAQ
  • 1. How to order STGD25N36LZAG on Heisener?
  • 3. Are the STGD25N36LZAG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STGD25N36LZAG?
STGD25N36LZAG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。