购买 STD80N3LL | STD80N3LL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STD80N3LL
STD80N3LL
STD80N3LL
仅供参考
零件编号 STD80N3LL
制造商 STMicroelectronics
描述 MOSFET N-CH 30V 80A DPAK
送货服务
STD80N3LL参数
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C80A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs18 nC @ 4.5 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1640 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)75W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs5.2mOhm @ 40A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
STD80N3LL Packaging
Insepction
STD80N3LL FAQ
  • 1. How to order STD80N3LL on Heisener?
  • 3. Are the STD80N3LL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STD80N3LL?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of STD80N3LL.
STD80N3LL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。