购买 STD14NM50NAG | STD14NM50NAG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
STD14NM50NAG
STD14NM50NAG
STD14NM50NAG
仅供参考
零件编号 STD14NM50NAG
制造商 STMicroelectronics
描述 MOSFET N-CH 500V 12A DPAK
送货服务
STD14NM50NAG参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列MDmesh™ II
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)500 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C12A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs27 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds816 pF @ 50 V
Vgs(最大)±25V
FET功能-
功耗(最大值)90W
Rds On(Max)@ Id,Vgs320mOhm @ 6A, 10V
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包DPAK
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
STD14NM50NAG Packaging
Insepction
STD14NM50NAG FAQ
  • 1. How to order STD14NM50NAG on Heisener?
  • 3. Are the STD14NM50NAG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of STD14NM50NAG?
STD14NM50NAG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。