购买 SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI | SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI
SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI
SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI
仅供参考
制造商 Microchip Technology
描述 IC FLASH 2MBIT SPI 80MHZ 8SOP
送货服务
制造商Microchip Technology
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列-
记忆类型Non-Volatile
内存格式FLASH
技术FLASH - NOR
内存大小2Mbit
内存接口SPI
时钟频率80 MHz
写周期时间 - Word,Page10µs
访问时间6 ns
电压 - 电源2.7V ~ 3.6V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOP
SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI Packaging
Insepction
SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI FAQ
  • 1. How to order SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI on Heisener?
  • 3. Are the SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SST25VF020B-80-4I-SAE-TRI?
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。