购买 SRJ6018D1RP | SRJ6018D1RP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SRJ6018D1RP
SRJ6018D1RP
SRJ6018D1RP
仅供参考
零件编号 SRJ6018D1RP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 SCR 600V 18A TO252
送货服务
SRJ6018D1RP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)-
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)-
电流 - 开状态(It(AV))(Max)-
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电流 - 保持(Ih)(最大)-
当前 - 关闭状态(最大)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)-
SCR类型-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
SRJ6018D1RP Packaging
Insepction
SRJ6018D1RP FAQ
  • 1. How to order SRJ6018D1RP on Heisener?
  • 3. Are the SRJ6018D1RP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SRJ6018D1RP?
SRJ6018D1RP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。