购买 SRF10200H | SRF10200H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SRF10200H
SRF10200H
SRF10200H
仅供参考
零件编号 SRF10200H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOTT 200V ITO220AB
送货服务
SRF10200H参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 200 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
供应商设备包ITO-220AB
SRF10200H Packaging
Insepction
SRF10200H FAQ
  • 1. How to order SRF10200H on Heisener?
  • 3. Are the SRF10200H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SRF10200H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRF10200H.
SRF10200H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。