购买 SRF10150 | SRF10150数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SRF10150
SRF10150
SRF10150
仅供参考
零件编号 SRF10150
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOTT 150V ITO220AB
送货服务
SRF10150参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
SRF10150 Packaging
Insepction
SRF10150 FAQ
  • 1. How to order SRF10150 on Heisener?
  • 3. Are the SRF10150 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SRF10150?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRF10150.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as SRF10150 pin diagram, SRF10150 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
SRF10150 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。