购买 SRAS8150H | SRAS8150H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SRAS8150H
SRAS8150H
SRAS8150H
仅供参考
零件编号 SRAS8150H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 8A, 150V, SCHOTTKY RECTIFIER
送货服务
SRAS8150H参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)8A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 8 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263AB (D2PAK)
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
SRAS8150H Packaging
Insepction
SRAS8150H FAQ
  • 1. How to order SRAS8150H on Heisener?
  • 3. Are the SRAS8150H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SRAS8150H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRAS8150H.
SRAS8150H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。