购买 SRAF8150H | SRAF8150H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SRAF8150H
SRAF8150H
SRAF8150H
仅供参考
零件编号 SRAF8150H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 150V 8A ITO220AC
送货服务
SRAF8150H参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)8A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If550 mV @ 8 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-2 Full Pack
供应商设备包ITO-220AC
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
SRAF8150H Packaging
Insepction
SRAF8150H FAQ
  • 1. How to order SRAF8150H on Heisener?
  • 3. Are the SRAF8150H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SRAF8150H?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRAF8150H.
SRAF8150H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。