购买 SRAF10100 | SRAF10100数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SRAF10100
SRAF10100
SRAF10100
仅供参考
零件编号 SRAF10100
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AC
送货服务
SRAF10100参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-2 Full Pack
供应商设备包ITO-220AC
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
SRAF10100 Packaging
Insepction
SRAF10100 FAQ
  • 1. How to order SRAF10100 on Heisener?
  • 3. Are the SRAF10100 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SRAF10100?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRAF10100.
SRAF10100 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。