购买 SQD10N30-330H_4GE3 | SQD10N30-330H_4GE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SQD10N30-330H_4GE3
SQD10N30-330H_4GE3
SQD10N30-330H_4GE3
仅供参考
制造商 Vishay Siliconix
描述 N-CHANNEL 300-V (D-S) 175C MOSFE
送货服务
SQD10N30-330H_4GE3参数
ECAD
系列TrenchFET®
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)300 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C10A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4.4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs47 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2190 pF @ 25 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)107W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs330mOhm @ 14A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
SQD10N30-330H_4GE3 Packaging
Insepction
SQD10N30-330H_4GE3 FAQ
  • 1. How to order SQD10N30-330H_4GE3 on Heisener?
  • 3. Are the SQD10N30-330H_4GE3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SQD10N30-330H_4GE3?
SQD10N30-330H_4GE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。