购买 SQA300CEJW-T1_GE3 | SQA300CEJW-T1_GE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SQA300CEJW-T1_GE3
SQA300CEJW-T1_GE3
SQA300CEJW-T1_GE3
仅供参考
零件编号 SQA300CEJW-T1_GE3
制造商 Vishay Siliconix
描述 AUTOMOTIVE N-CHANNEL 30 V (D-S)
送货服务
SQA300CEJW-T1_GE3参数
制造商Vishay Siliconix
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C5.63A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs10 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds365 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)13.6W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs33mOhm @ 3A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount, Wettable Flank
供应商设备包PowerPAK®SC-70W-6
包/箱PowerPAK® SC-70-6
SQA300CEJW-T1_GE3 Packaging
Insepction
SQA300CEJW-T1_GE3 FAQ
  • 1. How to order SQA300CEJW-T1_GE3 on Heisener?
  • 3. Are the SQA300CEJW-T1_GE3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SQA300CEJW-T1_GE3?
SQA300CEJW-T1_GE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。